icon Wspieramy polskich przedsiębiorców!
#
Zakład stolarski Wiaczesław AWRUK
Przejdź do strony

Kilka słów o firmie

Specjalizacja

„Awruk” Stolarka Budowlana to polska firma, która od 25 lat dostarcza rozwiązania w zakresie stolarki budowlanej. Głównymi obszarami działalności są: stolarka drzwiowa, stolarka okienna z pcv, drewna i aluminium, bramy garażowe oraz przemysłowe ogrodzenia posesyjne. „Awruk” to firma handlowa posiadająca własne zaplecze produkcyjne, lakiernicze, doświadczoną kadrę sprzedawców, konstruktorów oraz montażystów. Zapraszamy do współpracy architektów, developerów, niezależnych inwestorów i instytucje. Współpracujemy z każdym, kto ceni sobie fachowe doradztwo i wysoką jakość produktów.

Doświadczenie

W portfolio realizacji posiadamy setki prywatnych inwestycji budownictwa jedno i wielorodzinnego, hotele, obiekty użyteczności publicznej.  Posiadamy doświadczenie obsługi inwestycji w Europie. Są to m.in.  drewniane domy modułowe na terenie Niemiec, Anglii, Skandynawii (Norwegia).

Produkty/usługi eksportowe

Dobieramy produkt do każdej inwestycji, niezależnie od jej skali i przeznaczenia. Doradzamy i montujemy stolarkę drzwiową, stolarkę okienną z pcv i drewna, aluminiowe systemy fasadowe, bramy garażowe. Specjalizujemy się w drewnianej stolarce drzwiowej i jej różnych typach, m.in. przeciwpożarowej, akustycznej oraz zabudowach całościennych (drzwi ukryte).


Kontakt

AWRUK STOLARKA BUDOWLANA

ul. Wschodnia 4

15-154 Białystok

tel. +48 85 675 65 00

fax +48 85 675 65 13

mob +48 501 663 879

mail: info@awruk.com.pl