icon Wspieramy polskich przedsiębiorców!

Zapraszamy na Konferencję Polskiego Klastra Budowlanego w dniu 27.02.2023 r. w Warszawie!

Konferencja Polskiego Klastra Budowlanego
27 lutego 2023 r. (poniedziałek) godz. 11:00
Hotel Mercure Warszawa Centrum, ul. Złota 48/54

Serdecznie zapraszamy wszystkich członków na Konferencję Polskiego Klastra Budowlanego - Krajowego Klastra Kluczowego! Spotkamy się ponownie w gronie Klastrowiczów!

Motywem przewodnim konferencji będzie internacjonalizacja Polskiego Klastra Budowlanego, możliwości wsparcia polskich przedsiębiorców oraz modelowanie informacji w budownictwie.

Zapraszamy wszystkie firmy klastrowe, które mają w planach ekspansję na rynki międzynarodowe w kolejnych latach! Szczegółowo omówione zostaną zasady dofinansowania udziału w targach w ramach projektów klastrowych. Dokonamy analizy potrzeb przedsiębiorstw klastrowych pod kątem udziału w projektach. Podzielimy się sukcesami. Obecność obowiązkowa!

Zaproszeni zostali także goście, mający bogate doświadczenie w zakresie promocji polskich podmiotów na arenie międzynarodowej, wsparcia firm produkujących innowacyjne produkty eksportowe oraz korzystających z nowych technologii. Porozmawiamy też o BIM, m.in. przy dużym udziale jednego z członków Klastra - firmie BIM Ally. Przedstawimy narzędzie klastrowe do projektowania i budowania domów.

Partnerami Konferencji są BIM Ally oraz Bank Pekao S.A.

Cieszymy się ogromnie, że możemy pomagać naszym Klastrowiczom w uzyskiwaniu przez nich przewagi konkurencyjnej i poprawy produktywności. Spotkania B2B firm budowlanych, plany i oferta Klastra pod kątem internacjonalizacji oraz Polskiego Centrum BIM, wystąpienia ekspertów - to wszystko czeka nas już niedługo podczas Konferencji Polskiego Klastra Budowlanego.


Zapraszamy osoby decyzyjne oraz odpowiedzialne w firmach członkowskich za dane tematy i działania. Mile widziane również przedsiębiorstwa budowlane zainteresowane współpracą z Klastrem.
Wydarzenie będzie miało miejsce w dniu 27 lutego 2023 roku w Hotelu Mercure Warszawa Centrum. Zapraszamy na godz. 11:00!

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

Prosimy o niezwłoczne potwierdzenie obecności poprzez przesłanie skanu formularzy zgłoszeniowych na adres mailowy:
biuro@budowlanyklaster.pl oraz m.wasilewski@polskiestowarzyszenie.pl

UDZIAŁ W KONFERENCJI JEST BEZPŁATNY!!! LICZBA MIEJSC OGRANICZONA!


Podobne artykuły

Zdjęcie przykładowe
"BUDOWNICTWO 4.0 - innowacyjność drogą do sukcesu na rynku krajowym i zagranicznym"
07.11.2021

Podczas 52 Konferencji Naukowej - Inżynieria Przedsięwzięć Budowlanych, Polski Klaster Budowlany zorganizował Panel "BUDOWNICTWO 4.0 - innowacyjność drogą do sukcesu na rynku krajowym i zagranicznym".

Czytaj więcej
Zdjęcie przykładowe
Konferencja Polskiego Klastra Budowlanego w Warszawie w dniu 08.06.2022 r. godz. 12:00!
02.06.2022

Potwierdź udział w Konferencji Polskiego Klastra Budowlanego już dzisiaj! Serdecznie zapraszamy!

Czytaj więcej
Zdjęcie przykładowe
Polski Klaster Budowlany Partnerem konkursu krajowego Skills Poland w murarstwie!
06.12.2022

W dniach 8-9 grudnia 2023 r. w Partnerstwie z Wydziałem Budownictwa i Nauk o Środowisku Politechniki Białostockiej odbędą się zawody krajowe w Murowaniu: Skills Poland.

Czytaj więcej
Zdjęcie przykładowe
Polski Klaster Budowlany Partnerem Sympozjum Dziekanatów Uczelni Białostockich
16.12.2022

W dniu 2 grudnia 2022 r. odbyło się I Sympozjum Dziekanatów Uczelni Białostockich. Tematem głównym: "Dobre praktyki w dziekanacie".

Czytaj więcej