icon Wspieramy polskich przedsiębiorców!
#
PAGEN Sp. z o.o.
Przejdź do strony

Kilka słów o firmie

Firma PAGEN prowadząca działalność od 1998 roku jest jednym z wiodących polskich producentów stolarki otworowej w systemach PVC i Aluminium. Produkując okna, drzwi wejściowe, drzwi tarasowe, rolety i bramy garażowe firma bazuje na strategicznej współpracy z uznanymi producentami profili, takimi jak: SCHÜCO i SALAMANDER w segmencie produktów PVC oraz ALUPROF i PONZIO w segmencie produktów Aluminium. Okucia obwiedniowe dostarcza firma WINKHAUS, natomiast w niskoemisyjne szyby zespolone zaopatrywani jesteśmy przez Effect- Glass S.A. Bramy garażowe oraz rolety produkowane przez PAGEN wyposażane są w systemy Smart Home i napędy Somfy i Sommer. Produkty PVC i aluminium są dostępne w Polsce, Niemczech, Austrii, Włoszech, Holandii, Belgii, Francji, Wlk. Brytanii, a nawet w Kanadzie, USA i Australii. Rozwój własnej sieci salonów sprzedaży oraz aktywność międzynarodowa przyczynia się do wzmacniania pozycji polskiej branży stolarki okienno-drzwiowej, która jest liderem eksportu w Europie.

Artykuły o firmie

Zdjęcie przykładowe
PAGEN sponsorem strategicznym A.S. LUBE Volley Civitanova
23.09.2022

16 września 2022 roku podczas specjalnej konferencji prasowej w Civitanova oficjalnie ogłoszono podpisanie kontraktu sponsoringowego pomiędzy polskim producentem okien, drzwi, rolet i bram garażowych, a siatkarskim gigantem A.S. LUBE Volley.

Czytaj więcej
Zdjęcie przykładowe
Nowe modele drzwi PVC w kolekcji PAGEN Modern Line
09.09.2022

Linia drzwi PVC marki PAGEN powiększyła się o 10 modeli, a ich premiera odbyła się podczas targów Fensterbau Frontale 2022 w Norymberdze.

Czytaj więcej
Zdjęcie przykładowe
Fensterbau Frontale 2022: Kluczowe trendy przyszłości według PAGEN
11.08.2022

Targi Fensterbau Frontale wracając do naszych kalendarzy po czteroletniej przerwie potwierdziły swój status wyjątkowego święta branży stolarki otworowej.

Czytaj więcej