Nasze publikacje

Newsletter

Sonda

Działania klastra

Wschodni Klaster Budowlany zaprasza na Targi Budowlane LUBDOM 2018 w Lublinie.

08-03-2018

W dniach 23-25 marzec 2018 r. w Lublinie odbędą się Targi Budowlane LUBDOM 2018. Targi w Lublinie Wschodni Klaster Budowlany objął Patronatem Branżowym. Zapraszamy serdecznie!

LUBDOM – od projektu po aranżację wnętrz i ogrodów.

Prawie 200 wystawców, pokazy fachowców, konferencje eksperckie – to część atrakcji, które czekać będą na zwiedzających tegorocznych targów LUBDOM. Od 23 do 25 marca, w Targach Lublin przy ulicy Dworcowej 11,  spotkają się przedstawiciele branży budowlanej, wyposażenia wnętrz, architektury i aranżacji ogrodu. Impreza odbywa się już po raz 38.

Zbliża się wiosna, a wraz z nią czas prac budowlanych. Znalezienie odpowiednich materiałów i firm wykonawczych nie jest proste i wymaga sporo czasu. Targi LUBDOM wychodzą naprzeciw tym oczekiwaniom, tworząc wydarzenie, podczas którego w jednym miejscu zaprezentowana będzie szeroka oferta produktów i usług. To także istotne miejsce wymiany doświadczeń ekspertów i prezentacji nowości branżowych.

Po pierwsze budownictwo

Podczas Targów zdecydowany prym wiedzie branża budowlana. Wśród wystawców będzie można znaleźć m.in. dostawców materiałów i chemii budowlanej, stolarki drzwiowej i okiennej, systemów wykończeniowych, wszelkich instalacji czy dachów. Nie zabraknie też nowoczesnych rozwiązań związanych z budownictwem pasywnym i ekologicznym, domem inteligentnym, systemami bezpieczeństwa. Dużą reprezentację stanowić będą producenci urządzeń grzewczych nowej generacji.

- Targi to nie tylko wystawa produktów. Zaprezentowany będzie pokaz tradycyjnego zduństwa w nowoczesnym wydaniu czyli budowa pieca kaflowego od podstaw. Z kolei Oddział Lubelski Stowarzyszenia Dekarzy pokaże jak wygląda krok po kroku budowa dachu – zapowiada Adam Głowacki, Dyrektor LUBDOMU.

Idealne wnętrze

Szeroki asortyment zaprezentują również firmy z branży wnętrzarskiej m.in. sprzedawcy podłóg, mebli dla domu i biura, oświetlenia i dekoracji. Na zwiedzających czekać będzie grono specjalistów, którzy podzielą się fachową wiedzą na temat stworzenie idealnej przestrzeni.

Ogród

Wielbiciele ogrodów znajdą na targach bogatą ofertę roślin i kwiatów oraz architektury  i technologii ogrodowej. Nie zabraknie również producentów wyposażenia przestrzeni rekreacyjnej dla dzieci i dorosłych takich jak altany, place zabaw.

Spotkanie z misją

LUBDOM to nie tylko prezentacje wystawców, ale też miejsce poruszania ważnych tematów społecznych. Podczas Targów odbędzie się panel dyskusyjny organizowany przez Lubelską Okręgową Izbę Architektów na temat architektonicznej przestrzeni Lublina oraz przygotowaną z Wydziałem Ochrony Środowiska debatę dotyczącą sposobów walki ze smogiem.

Kooperacja branż

Wspólnie z Targami LUBDOM, jak co roku, odbędą się  Targi Obróbki Drewna LUBDREW oraz Targi Mieszkań i Nieruchomości. LUBDREW to profesjonalne wydarzenie B2B skierowane do specjalistów z branży drzewnej. Na Targi Mieszkań i Nieruchomości zapraszamy natomiast zainteresowanych kupnem mieszkania lub domu oraz osoby inwestujące w grunty lub nieruchomości komercyjne. Jak co roku ofertę zaprezentują wiodący deweloperzy, brokerzy, banki i pośrednicy w obrocie nieruchomościami.

Więcej informacji na: www.lubdom.targi.lublin.plTargi Lublin S.A.,

Lublin, ul. Dworcowa 11

23 marca 2018                  godz. 12.00 – 19.00   PIĄTEK WSTĘP WOLNY!

24 marca 2018                  godz. 10.00 – 18.00

25 marca 2018                  godz. 10.00 – 17.00