Nasze publikacje

Newsletter

Sonda

Działania klastra

Stoisko WPHI Kijow na targach drzewnych we Lwowie

08-05-2017

Szanowni Państwo,

Uprzejmie informujemy, iż w dniach 30 maja - 2 czerwca br. Wydział Promocji Handlu i Inwestycji Ambasady RP w Kijowie będzie uczestniczył z własnym stoiskiem promocyjno-informacyjnym w Międzynarodowych Targach Przemysłu Drzewnego „Woodprocessing”, które odbędą się  we Lwowie na terytorium Centrum Wystawienniczego „Pivdennyj EXPO”  (ul. Shchyretska 36). 

Na stoisku Wydziału zostaną wyeksponowane drukowane materiały promujące polską gospodarkę oraz materiały reklamowe polskich firm z branży drzewnej i obróbki drewna.

Ponadto dla przedstawicieli firm polskich wizytujących tragi WPHI w Kijowie zapewnia możliwość przeprowadzenia spotkań biznesowych z potencjalnymi kontrahentami z Ukrainy na stoisku Wydziału, a także bezpłatną możliwość dystrybucji materiałów promocyjno-informacyjnych.  W przypadku zainteresowania w/w możliwościami  współpracy prosimy Państwa o kontakt z Wydziałem - tel.: +380 44 279 12 98; e-mail: z dopiskiem „Lwów - targi obróbka drewna”. Drukowane materiały reklamowe w języku ukraińskim lub rosyjskim mogą Państwo przesłać pocztą zwykłą na adres Wydziału (przy czym informujemy, iż ze względu na obowiązujące na Ukrainie procedury celne łączna waga jednej przesyłki nie powinna przekraczać 10 kg, a wartość 150 EUR lub dostarczyć bezpośrednio do biura lub na targi.

 Tematyka targów „Woodprocessing- 2017”  obejmuje szeroko pojętą branżę przemysłu drzewnego, w tym:

·         maszyny leśne

·         sprzęt i narzędzia do obróbki drewna

·         utylizację odpadów drzewnych i drewnianych

·         kleje, lakiery i farby do ochrony drewna

·         wyroby stolarskie i inne wyroby z drewna

·         akcesoria meblowe

·         oszczędność energii w przetwórstwie drewna

 

WPHI w Kijowie zaprasza firmy polskie z branży przemysłu drzewnego i obróbki drewna do udziału w powyższych targach oraz do wizytacji stoiska Wydziału. Szczegóły na stronie internetowej organizatora: http://www.galexpo.com.ua/derevo/index_en.html .

 

Kontakt do WPHI w Kijowie:

Bartosz Musiałowicz

Radca, Kierownik Wydziału Promocji Handlu i Inwestycji

Ambasady RP w Kijowie