Nasze publikacje

Newsletter

Sonda

Działania klastra

Rynki łotewski i estoński w zasięgu ręki!

21-04-2017

W imieniu Podlaskiej Fundacji Rozwoju Regionalnego informujemy, iż w ramach projektu Enterprise Europe Network organizowana jest misja handlowa do Rygi i Tallinna. Podlascy przedsiębiorcy będą mieli okazję poznać „u źródła” specyfikę rynków łotewskiego i estońskiego oraz wziąć udział w spotkaniach biznesowych z zagranicznymi przedsiębiorstwami. Zapewniamy bezpłatnie: transport, spotkania z instytucjami wspierającymi biznes oraz partnerów do rozmów handlowych.
Termin: 29 maja - 2 czerwca 2017 r.
Szczegóły:

http://misja.pfrr.pl

 

W ramach rozgrzewki proponujemy natomiast udział w Vademecum rynku łotewskiego, które odbędzie się 12 maja 2017r,w Auli nr 2 Wydziału Elektrycznego PB w Białymstoku. Jak zawsze zaprosiliśmy znakomitych ekspertów, którzy chętnie podzielą się praktyczną wiedzą i ciekawostkami na temat Łotwy i działalności na tamtejszym rynku.

Spotkanie poprowadzą:

  • Pani Inese Šuļžanoka - ekspert Łotewskiej Agencji Inwestycji i Rozwoju w Polsce,
  • Pani Dace Kadakovska - radca prawny, przedstawiciel Łotewskiej Izby Handlowo-Przemysłowej, doradza podmiotom gospodarczym w zakresie inwestycji i działalności na rynku łotewskim,
  • Pani Sofija Upatniece- ekspert ds. eksportu w Gateway & Partners, wspierającej firmy w ekspansji na rynki zagraniczne.

Vademecum to punkt obowiązkowy dla wszystkich firm zainteresowanych wejściem na zagraniczne rynki oraz współpracą z łotewskimi partnerami. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Rejestracja on-line otwarta do 10 maja 2017r.


Szczegóły:

http://lotwa.pfrr.pl

Nie ma na co czekać! Rejestracja na oba wydarzenia jest już otwarta.

 


Źródło zdjecia: www.nowastrategia.org.pl