Nasze publikacje

Newsletter

Sonda

Działania klastra

PLASTIMET rynkowym liderem innowacji!

25-04-2017

Szanowni Państwo,

Z przyjemnością informujemy, iż w podsumowaniu 5-lecia ogólnopolskiego programu RYNKOWY LIDER INNOWACJI na przestrzeni lat 2012 -2017 w ocenie Kapituły Programu firma PLASTIMET uzyskała najwyższe uznanie i znalazła się w gronie najbardziej docenionych innowacyjnych firm w Polsce.

Tym samym firma PLASTIMET odznaczona została honorowym tytułem RYNKOWY LIDER INNOWACJI – LIDER 5 – LECIA 2012 – 2017.

Decyzją Kapituły Programu, na podstawie informacji i opinii, dotyczących szeroko rozumianej innowacji, wdrażanej i realizowanej przez Spółkę, a także dbałości o rozwój firmy i bezpieczeństwo pracowników, firma PLASTIMET włączona została do wąskiego grona najbardziej innowacyjnych firm w Polsce, minionych pięciu lat.

RYNKOWY LIDER INNOWACJI – Jakość, Kreatywność, Efektywność to ogólnopolski Program promocyjny, którego celem jest upowszechniane oraz propagowanie pozytywnych wzorców, metod wdrażania i strategii działań w zakresie szeroko rozumianej innowacji, a także strategii działań projakościowych w ramach dynamicznego rozwoju przedsiębiorstwa.

Program skierowany jest do działających w Polsce przedsiębiorstw, instytucji, jednostek naukowych oraz organizacji, które realizują z powodzeniem innowacyjne projekty, związane m.in. z produkcją, badaniami i rozwojem, nowoczesnymi technologiami, a także wdrażaniem oraz stosowaniem technologii informacyjnych oraz komunikacyjnych.

Nagrodzenie PLASTIMET tytułem RYNKOWY LIDER INNOWACJI – LIDER 5-LECIA 2012-2017, potwierdza rzetelność firmy i jest także rekomendacją w dalszych działaniach biznesowych w kraju i za granicą.

Serdecznie gratulujemy sukcesu!