Nasze publikacje

Newsletter

Sonda

Działania klastra

Misja z Singapuru odwiedzi Polskę oraz Wschodni Klaster Budowlany.

18-01-2018

       Wschodni Klaster Budowlany wspólnie z Ministerstwem Infrastruktury i Budownictwa będzie gościć przedstawicieli firm budowlanych z Singapuru w Polsce w dniach 29.01.-02.02.2018 r. W tym samym czasie odbywać się będą Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury BUDMA 2018 w Poznaniu, gdzie również nie zabraknie dużego stoiska Wschodniego Klastra Budowlanego. Serdecznie zapraszamy do odwiedzania naszego stoiska!

         Misja przedstawicieli firm z branży budowlanej z Singapuru odwiedzi Polskę oraz Wschodni Klaster Budowlany, w tym oczywiście firmy branżowe. W programie pobytu misji w Polsce są spotkania B2B, wizytacja placów budowy oraz zakładów produkcyjnych. W tym momencie już umawiamy spotkania biznesowe. Serdecznie zapraszamy wszystkie firmy budowlane do zgłaszania swojego zainteresowania spotkaniami z firmami z Singapuru. Informujemy, że wśród gości z Singapuru będzie spora reprezentacja producentów okien i drzwi. Spotkania odbywać się będą w dniach 30-31.01.2018 r. na naszym stanowisku klastrowym, w Strefie VIP podczas międzynarodowych targów BUDMA 2018 w Poznaniu. Zainteresowane przedsiębiorstwa prosimy o kontakt bezpośrednio z biurem Wschodniego Klastra Budowlanego.

        Singapur to jedno z najlepiej rozwiniętych państw świata. Leżąc nad cieśniną Malakka stanowi bramę do Azji. Głównym atutem Singapuru jest jego strategiczne położenie, stabilność gospodarcza i polityczna oraz stworzenie pozytywnych warunków do prowadzenia biznesu, co sprzyja napływowi bezpośrednich inwestycji zagranicznych. Singapur ma trzeci największy port świata i jest dobrze połączony infrastrukturalnie z rynkami Azji. Jest to miejsce, w którym światowy handel, nie tylko azjatycki się koncentruje. To kultura z olbrzymim doświadczeniem biznesowym. Singapur jest w czołówce najbardziej innowacyjnych krajów świata. Stąd też na pewno warto być na tym rynku.


W razie pytań zachęcam do kontaktu!
Wschodni Klaster Budowlany
Mariusz Wasilewski

 www.budowlanyklaster.pl
tel. 600 199 835