Nasze publikacje

Newsletter

Sonda

Działania klastra

Konferencja Windykacja już za miesiąc!

21-04-2017

Konferencja Windykacja 2017, 23.05.2017, Warszawa- Collection Excellence: windykacja z nowej perspektywy

Kolejne zmiany prawa wpływające na Twoją pracę? Pogłoski o regulacji rynku windykacyjnego? Wyzwania w kontakcie z Klientami? Właściwy dobór modeli biznesowych? Zarządzanie procesami, produktami, zespołem?

Czy w Twojej głowie pojawiają się podobne pytania? Jak często musisz podjąć decyzję, czym zająć się w pierwszej kolejności? W natłoku obowiązków znajdź chwilę dla siebie, ale również dla swojej firmy. Dołącz do nas podczas konferencji Windykacja 2017, która odbędzie się 23 maja 2017 w Warszawie.

Nie będziemy mówić Ci, jak funkcjonują inne firmy, nie będziemy też starali się dawać "złotych rad", które trudno przełożyć na własną organizację.

Spotkanie odbędzie się w gronie znakomitych ekspertów, ludzi, którzy poradzili sobie z wieloma wyzwaniami. Zapraszamy do aktywnego udziału w panelu: dyskutuj, wyraź swoje poglądy, zadawaj pytania, uzyskaj odpowiedzi! Wspólnie z innymi uczestnikami generuj rozwiązania windykacyjne - oddajemy do Twojej dyspozycji trzy stoły dyskusyjne. Weź udział w jednej z dwóch sesji warsztatowych. Sam zdecyduj, czy chcesz pogłębić swoja wiedzę z zakresu zmian prawnych, czy wzmocnić kompetencje menedżerskie. A wszystko to okraszone będzie kilkoma wyjątkowo inspirującymi wystąpieniami praktyków, którzy wprowadzą Cię w swój świat windykacyjny.

Specjalnie dla członków Wschodniego Klastra Budowlanego 10% rabatu. Aby otrzymać zniżkę wpisz hasło: "wkb_10" w polu UWAGI w formularzu rejestracyjnym.

Więcej informacji na stronie: www.konferencje.pb.pl

Organizator: Puls Biznesu