Nasze publikacje

Newsletter

Sonda

Działania klastra

Konferencja Smart regions 2.0 - stoisko promujące KIS

23-05-2017

Szanowni Państwo,

W dniach 1-2 czerwca br. w Helsinkach odbędzie się konferencja Komisji Europejskiej pn. Smart regions 2.0. Maximising europe's innovation potential, w trakcie której organizowane będą także stoiska, prezentujące i promujące krajowe i regionalne inteligentne specjalizacje w UE.

W trakcie konferencji zostanie zorganizowane także  stoisko Polski, na którym wystawione zostaną materiały informacyjne i promocyjne związane z krajowymi inteligentnymi specjalizacjami. W związku z tym chciałabym Państwa poinformować, że istnieje możliwość wystawienia modeli, eksponatów lub materiałów promujących projekty, produkty lub technologie, wpisujące się w Krajową Inteligentną Specjalizację, co umożliwi promocję zarówno Państwa instytucji, jak i polskiej gospodarki.

Link do wydarzenia:
http://www.cvent.com/events/smart-regions-2017/event-summary-b3ab1cc6b3314d33a9b5b3d647f69d93.aspx


Ze względu na potrzebę zorganizowania wysyłki materiałów do Finlandii w tym tygodniu osoby zainteresowane wystawieniem materiałów promocyjnych w trakcie wydarzenia bardzo proszę o pilny kontakt w celu ustalenia sposobu przekazania materiałów do Ministerstwa. Oczywiście materiały zostaną do Państwa zwrócone po zakończeniu konferencji.
KONTAKT P. Justyna Gorzoch, justyna.gorzoch@mr.gov.pl.