Nasze publikacje

Newsletter

Sonda

Działania klastra

Budimex chce zatrudnić 2 tysiące pracowników.

20-12-2017

Na rynku każde stanowisko jest wyceniane na określoną kwotę. Jeśli firma chce zapłacić dwa albo trzy razy więcej, to oznacza, że albo ma poważne problemy, albo nie jest do końca uczciwa. Nie ma ekonomicznego uzasadnienia, aby płacić wielokrotność rynkowego wynagrodzenia - mówi w rozmowie z PulsHr.pl Cezary Mączka, członek zarządu, dyrektor pionu zarządzania zasobami ludzkimi w Budimeksie.

Budimex planuje przyjąć ok. 2 tys. pracowników. Firma szuka przede wszystkim cieśli, zbrojarzy, brukarzy czy tynkarzy. Szansę na pracę mają także inżynierowie, projektanci, kierownicy robót czy kierownicy kontraktów.

- Na tym nasze potrzeby się nie kończą. Budimex intensywnie rozwija portfel zamówień, który po zawarciu ostatnich kontraktów szacujemy na blisko 10 mld zł. W związku z tym chcemy też przyjąć ok. 500 inżynierów, projektantów, majstrów, kierowników robót czy kierowników kontraktów - mówi Cezary Mączka.Więcej informacji: http://budownictwo.wnp.pl/budimex-chce-zatrudnic-dwa-tysiace-pracownikow,313081_1_0_0.html