Nasze publikacje

Newsletter

Sonda

Działania klastra

Rozbudowa szpitala w Łapach nabiera kształtów.

14-12-2017

Rozbudowa i modernizacja szpitala w Łapach, którą realizuje konsorcjum firm klastrowych „Anchor” sp. z o.o. z Choroszczy oraz Przedsiębiorstwo Budowlane „Eko-System” Kostro, Radlmacher Sp.j. z Białegostoku nabiera tempa. Niedawno miała miejsce uroczystość wmurowania kamienia węgielnego pod nowy dwupiętrowy budynek, który stanie się częścią szpitala w Łapach.

Więcej

Budimex chce inwestować w badania i rozwój.

13-12-2017

Latem tego roku spółka wykonała prototypowe odcinki nawierzchni drogowej, w której wykorzystano asfalt pochodzący z recyklingu. Największa grupa budowlana w Polsce zapowiada, że będzie kładła nacisk na działalność badawczo-rozwojową.

Więcej

Polsko-białoruskie rozmowy w klastrach i o klastrach.

13-12-2017

To był tydzień, w którym Wschodni Klaster Budowlany dzielił się swoim doświadczeniem z gośćmi z Białorusi. Białystok odwiedzili m.in. przedstawiciele Ministerstwa Gospodarki z Departamentu Rozwoju Przedsiębiorczości na Białorusi, przedstawiciele stowarzyszeń przedsiębiorców oraz firmy zainteresowane zrzeszaniem się w klastry.

Więcej

Wschodni Klaster Budowlany w Dubaju.

13-12-2017

Kolejna porcja zdjęć z misji gospodarczej Wschodniego Klastra Budowlanego do Dubaju w dniach 26-29 listopada 2017 r.

Więcej

Ciąg dalszy relacji z misji gospodarczej Wschodniego Klastra Budowlanego do Dubaju. [zdjęcia]

07-12-2017

Wschodni Klaster Budowlany w dniach 26-29 listopada przebywał na misji gospodarczej w Dubaju.

Więcej

Spotkanie Wschodniego Klastra Budowlanego z delegacją z Białorusi.

07-12-2017

5 grudnia miało miejsce spotkanie Wschodniego Klastra Budowlanego na czele z Prezesem Tomaszem Kozłowskim z przedstawicielami inkubatorów przedsiębiorczości, parku naukowo-technicznego, fundacji rozwoju przedsiębiorczości oraz Ministerstwa Gospodarki z Republiki Białorusi. Spotkanie stanowi kolejny krok w realizacji programu współpracy transgranicznej, w ramach którego delegacja z Białorusi spotkała się z najważniejszymi instytucjami z regionu reprezentującymi firmy z wielu branż, w tym także z reprezentującym ponad 200 instytucji branży budowlanej Klastrem.

Więcej
1  2  3  4  5  6  7  8  9    69