Nasze publikacje

Newsletter

Sonda

Działania klastra

Automatyka KAN-therm Smart w Domu Marzeń!

23-08-2017

Na antenie TVN ruszyła druga edycja popularnego na całym świecie reality show „Dom Marzeń”. W tym, uwielbianym również w Polsce, programie bierze udział 10 par, które przez 12 odcinków będą wspólnie budować rodzinny dom o powierzchni ponad 260 m.kw. Kto z uczestników zyska sympatię widzów i zdobędzie klucze do własnych, wymarzonych czterech kątów? Premiera odcinka - środa 23.08 godz. 20:55

Więcej

Unicell producent marki Primacol wspiera cztery monumentalne murale w Łomży

23-08-2017

Artysta Rafał Roskowiński mówi – Jestem bardzo zadowolony z farby w kolorze złotym, którą marka Primacol stworzyła na moją prośbę. Poza bardzo dobrym kryciem ma również wspaniały, odporny na działanie warunków pogodowych kolor. Pierwszy raz użyłem jej przy okazji murali w Wasilkowie i od razu wiedziałem, że często będę do niej wracał. Łomża aż prosiła się o wykorzystanie tego koloru. Postawiliśmy na ochrę, złoto i inne ciepłe barwy. Efekt jest niesamowity.

Więcej

Budimex zawarł z XEOS Spółka z o.o. umowę na budowę zakładu utrzymania, naprawy i konserwacji silników lotniczych.

23-08-2017

Nowy zakład składać się będzie z budynku głównego na specjalistyczne urządzenia do diagnostyki i naprawy silników, budynku biurowego oraz budynków technicznych. Jego powierzchnia użytkowa wyniesie 26 tys. mkw. Budimex wykonana również ok. 35 tys. mkw. dróg i miejsc postojowych na terenie kompleksu.

Więcej

Wschodni Klaster Budowlany na targach BUDMA 2018

16-08-2017

Zbieramy zgłoszenia do uczestnictwa w targach BUDMA 2018 w ramach wspólnego stoiska Klastra.

Więcej

Przedsiębiorstwo Budowlane Eko-System Kostro, Radlmacher s.j. rozpoczęło budowę budynku szpitala w Łapach.

16-08-2017

Przedsiębiorstwo Budowlane Eko-System Kostro, Radlmacher s.j. rozpoczęło budowę budynku szpitala w Łapach przy ul. Korczaka 23 w zakresie bloku operacyjnego, oddziału chirurgicznego, OAIT, centralnej sterylizacji i pracowni endoskopii.

Więcej

Firma Lainer Sp. z o.o. Sp. k., otrzymała Certyfikat HACCP, potwierdzający najwyższy poziomu jakości i bezpieczeństwa wyrobów.

16-08-2017

Firma Lainer Sp. zo.o. Sp. k., mając na celu budowanie zaufania przedsiebiorców do swoich produktów oraz zapewnienia właściwej jakości zdrowotnej materiałów i wyrobów przeznaczonych do kontaktu z żywnością, w 2017 roku wdrożyła system HACCP (Hazard Analysis and Critical Control Points) – analizę zagrożeń i krytycznych punktów kontrolnych.

Więcej
1  2  3  4  5  6  7  8  9    61